servis çağrı merkezi

Beyaz Eşya Servisi

Teknik servis çağrı merkezi olarak, buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, çamaşır kurutma makinası, fırın arıza ve bakımlarınız için servis kaydı oluşturabilirsiniz.

cagri merkezi

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Türkiye Arçelik Servisi Türkiye Beko Servisi Türkiye Altus Servisi Türkiye Bosch Servisi Türkiye Siemens Servisi Türkiye Profilo Servisi Türkiye Airfel Servisi Türkiye Alarko Servisi Türkiye Ariston Servisi Türkiye Baymak Servisi Türkiye Buderus Servisi Türkiye Daikin Servisi Türkiye Demirdöküm Servisi Türkiye ECA Servisi Türkiye Electrolux Servisi Türkiye Ferroli Servisi Türkiye Finlux Servisi Türkiye Fujitsu Servisi Türkiye İndesit Servisi Türkiye LG Servisi Türkiye Midea Servisi Türkiye Mitsubishi Servisi Türkiye Panasonic Servisi Türkiye Regal Servisi Türkiye Samsung Servisi Türkiye Sigma Servisi Türkiye Toshiba Servisi Türkiye Vaillant Servisi Türkiye Vestel Servisi Türkiye Viessmann Servisi
cagri merkezi

Hizmet Verilen İlçeler

Türkiye Servis Merkezi olarak Türkiye'nın tüm merkez ilçelerine ve bağlı semtlerine teknik servis hizmetimiz bulunmaktadır. Aşağıda servis hizmeti verdiğimiz ilçelerin listesini görebilirsiniz.

İstanbul Avrupa Yakası

İstanbul Anadolu Yakası

Kocaeli

Sakarya

Konya

Bursa

Ankara

Gebze

Türkiye'nin Tüm Bölgeleri


cagri merkezi

Hizmet Verilen Ürünler

Servisimiz küçük ev aletlerine bakBursatadır. Baktığımız ürünleri aşağıda görebilirsiniz.

Çamaşır Makinası

Çamaşır Kurutma Makinası

Bulaşık Makinası

Buzdolabı

Klima

Kombi

Televizyon

Türkiye Servis Çağrı Merkezi

Türkiye Servis Merkezi olarak, çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, klima ve kombi arızaları için teknik servis hizmeti alabilirsiniz.

Arızalı olan çamaşır makinası, bulaşık makinası, buzdolabı, klima ya da kombiniz var ise çağrı merkezimizi arayak arızalı olan cihazınızın arızası ile ilgili bilgi vererek, arıza kaydı oluşturulabilirsiniz.

Oluşturulan kaydın ardından, sistemlerimizde size en yakın olan teknik servis ekibine kaydınız atanır. Teknik servis ekipleri sizler ile iletişime geçerek, sizleri ziyaret edecekleri saati sizlere bildirir.

Çamaşır Makinası Servisi

camasir makinasi

Çamaşır Makinaları ev hanımlarının gündelik haytalarında vazgeçilmez eşyalarından biridir. Markasına, modeline, kullanım şekline ve yaşına göre zaman zaman çamaşır makinalarında arızalar oluşabilir.

En çok karşılaşılan çamaşır makinası arızaları


 • çamaşır makinası su boşlatmıyor
 • çamaşır makinası su alır almaz boşaltıyor
 • çamaşır makinası kazanı dönmüyor
 • çamaşır makinası çok gürültülü ve sarsıntılı çalışıyor

bu arızalar ve daha farklı arızalarınızın çözümü için teknik servis çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Bulaşık Makinası Servisi

bulasik makinasi

Bulaşık makinası neredeyse her evde bulunan, çok kullanılan bir beyaz eşyadır. Her elektronik cihazda olabileceği gibi bulaşık makinalarınızda zaman zaman arızalanabilir

En çok karşılaşılan bulaşık makinası arızaları

 • Bulaşık makinası su almıyor
 • Bulaşık makinası su boşaltmıyor
 • Bulaşık makinası deterjanı almıyor
 • Bulaşık makinası hiç çalışmıyor

bu arızalar ve daha farklı arızalarınızın çözümü için teknik servis çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Klima Servisi

Klimalar evler ve ofisler için yazık serinlik, kışın sıcaklık vermek için kullanılan, popüler bir cihazdır. Klimaların sağlıklı çalışmaları için yazlık ve kışlık bakımlarının yapılması hayati önem taşır. Zira bakım yapılmadan kullanılan klimalar bir çok mikroba maruz kalmanıza, haliyle hasta olmanıza neden olur.

Kendi sağlığınız, çocuğunuz sağlığı ve hatta evcil hayvanlarınız sağlığı açısından klimalarınızın rutin bakımlarını ihmal ettirmemeniz önemlidir.

Rutin bakımları yapılmış olsa dahi, klimaların markasına, modeline, türüne ve kullanım şekline bağlı olarak çeşitli arızalar vermeside normaldir.

En çok karşılaşılan klima arızaları

 • Klima soğutmuyor/ısıtmıyor
 • Klima gürültülü çalışıyor
 • Klimadan koku geliyor
 • Klima çalıştığında sigorta atıyor
 • Klima çalışmıyor

bu arızalar ve daha farklı arızalarınızın çözümü için teknik servis çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

Kombi Servisi

Kombi yaz kış kullanılan bir üründür. Sıcak su için dört mevsim kullanılan kombi, kış aylarında vazgeçilmezdir. Kombiler de tüm elektronik aksamlı ürünler gibi zaman zaman arızalanabilir. Bu arızalar zaman zaman sinir bozucu olabilir.

Kombinizi kış ayarlarına girmeden bakıma sokmak, yakıt tasarrufu ve verimlilik açısından son derece önemlidir.

En çok karşılaşılan klima arızaları

 • Kombi çalışmıyor
 • Kombi çalışıyor ama petekler ısıtmıyor
 • Kombi çalışıyor petekler ısıtıyor ama sıcak su vermiyor
 • Kombi su kaçırıyor
 • Kombi çok ses çıkartıyor

bu arızalar ve daha farklı arızalarınızın çözümü için teknik servis çağrı merkezimizi arayabilir ve randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

cagri merkezi
TIKLA ARA